2005 Yılından Bu Yana..

Yakıt Tasarruf Cihazları üretim ve satışını yapan ASCAN ENERJİ LTD.ŞTİ-ANKARA firmasının Temsilciliğini yapmaktayız.Doğal gaz ve sıvı yakıt kullanan sanayi kuruluşları ve araçlarda başarı ile kullanılan bu cihazların temsilciliğine ve satışına devam etmekteyiz.

2011 Yılından Bu Yana..

MWM-ALMAN Kojenerasyon Motorları Türkiye Temsilcisi İLTEKNO A.Ş. ile birlikte Doğal Gaz çevrim santralleri Proje ve satış temsilciliğini yapmaktayız.
Karaman’da ŞİMŞEK BİSKÜVİ A.Ş./1.6MW , KOMGIDA-KOMBASSAN A.Ş./2MW , Konya’da DEDEMAN OTELİ 800KW , BAŞKENT HASTANESİ 800KW(Trijenerasyon) olmak üzere 4 tesisin yapımı tamamlanmıştır.
Bu konu ile ilgili olarak EPDK ve EPDK dan alınması gereken Lisan,izin ve çalışma ruhsatlarının çıkartılması işlerinide yapmaya devam etmekteyiz.
Konya,Karaman ve Adana’da yeni yatırımcı müşterilerimiz ile görüşmelerimiz devam etmektedir.

2012 Yılından Bu Yana..

Hayvansal atıkların değerlendirilmesi, elektrik üretimi için Proje taahhüt işleri yapan Almanya’nın ilk üç büyük firmasından biri olan BİOCONSTRUCT GMBH-ALMANYA firmasının Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.
Karaman’da KARAMAN YENİLENEBİLİRENERJİ ÜRETİM A.Ş. ye 1.4MW Kapasiteli %85 Tavuk atığına dayalı Dünya’daki tek örnek tesisin kuruluşu 2014 Ekim sonunda tamamlanmış olup yaklaşık 3 yıldır üretim yapmaktadır.
Birçok yatırımcı müşteri ile görüşmelerimiz devam etmekte olup 2018 yılı içerisinde yeni projelere imza atmayı beklemekteyiz.

Ve hızla gelişerek...

TRAKYA BİRLİK YAĞ FABRİKASI-ÇORLU,SLAVA SÜT ÜRÜNLERİ A.Ş.-KARAMAN,KARAMAN YEM SAN.A.Ş-KARAMAN. gibi büyük işletmelerin Buhar santrallerinin proje-taahhüt-işletmeye alma işlemlerini yaptık.
Bu konudaki tecrübelerimizi müşterilerimiz ile paylaşmaya ve destek vermeye devam etmekteyiz.

TEKİN SİNAN TARTAN

1978 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Fakültesi Lisans, 1980 Lisans üstü mezunu olup iki yıl aynı okulda asistanlık görevi yaptıktan sonra serbest piyasada buhar santrali proje ve şantiye işletme deneyimlerimden sonra kendi şirketimizde uzun yıllar buhar santrali proje,taahhüt ve işletme bölümlerinde danışmanlık işleri yaptım.